Prodej kancelářského nábytku

26.5.2023

Chystáte se vybavit svou kancelář novým nábytkem? Ať už připravujete nové pracovní zázemí, nebo toužíte osvěžit své stávající pracovní prostředí, určitě si dejte na jeho výběru záležet. I prodej kancelářského nábytku má svá specifika. Hlavním cílem je vytvořit příjemné a funkční prostředí, ve kterém se budou všichni cítit dobře.

Velká šatní skříň

20.4.2023

Stojíme před svou šatní skříní a opět zjišťujeme, že nemáme co na sebe. Co s tím? Nejspíš je jediným řešením vyrazit na nákupy a svůj šatník rozšířit o další kousky. Jenomže naše šatní skříň není nafukovací a my zrovna nemáme v úmyslu provést její čistku a něco vyřazovat. Je to jasné, naše šatní skříň prostě malá! Připomíná vám to něco? Tak už se netrapte. Dostatečně velká šatní skříň je snem mnoha žen, ale i jejich protějšků.

Sektorový nábytek do dětského pokoje

15.3.2023

Chystáte se zařizovat dětský pokoj a váháte, jaký nábytek do něj pořídit? Na výběr máte z různých možností, jako je nábytek na míru, kusový nábytek, nebo také sektorový nábytek. S pojmem sektorový nábytek se setkáváme často, ale stejně řada z nás neví, co si pod ním přesně představit. Sektorový nábytek do dětského pokoje představuje výborné řešení, pokud toužíte po variabilitě za přijatelnou cenu. Jedná se v podstatě o různé kousky nábytku, které však k sobě ladí a vytváří jednotný koncept místnosti. Je jen na vás, kterým kouskům dáte přednost, abyste vytvořili dokonalý pokojíček pro vaši ratolest.

Kuchyňský jídelní stůl a židle ITTC STIMA

20.12.2022

Večeříte doma tak dlouho jako Francouzi nebo tento prostor využíváte i hry a povídání se zbytkem rodiny? Sedí se vám dobře? Netlačí vás půlky? Můžeme vám s dovolením nabídnout široký výběr masivních jídelních židlí a stolů značky STIMA nebo jejich plastové provedení.

Kvalitní ortopedické matrace Materasso

8.11.2022

Bolí vás záda? Každý den se probouzíte tak trošku nevyspalí a rozlámaní? Není to tím s kým spíte, jak dlouho spíte, ale na čem spíte. Řešení: kvalitní ortopedické matrace slovenské značky Materasso. Disponujeme širokou paletou rozměrů jednolůžek i dvojlůžek a soustředíme se na to, abychom mohli vyhovět všem specifickým požadavkům a před samotným prodejem vám odborně poradili.

Sektorový nábytek Hradec Králové, Monarc, Mikulík, Lermoplus, Jiroušek

18.10.2022

Vybavujete svůj nový domov nebo jste usoudili, že by si ten stávající zasloužil oživit a modernzovat? V našem domě nábytku si zakládáme na jednoduchém moderním vzhledu a praktičnosti. Nabízíme kvalitní český sektorový nábytek, který se hodí zejména do obývacího pokoje, ale také do jakékoliv jiné části vašeho bytu či domu. 

Kuchyně na míru Hradec Králové, české značky Monarc nebo Mikulík

10.9.2022

Také milujete jídlo? A rádi si ho uvaříte sami ve své milované kuchyni? Pak zde bezesporu trávíte dost času a je to důležitá část vašeho domova. My si velmi pečlivě vybíráme dodavatele, abychom mohli prodávat pouze kvalitní české kuchyně míru a zprostředkovali vám tak jedinečný a dlouhodobý kulinářský zážitek.

Rohové sedací soupravy, klasické pohovky, křesla a taburety

16.8.2022

Jste milovníkem domácí pohody v horizontalní poloze? Rádi se uvelebíte na gauči při sledování TV nebo pití kávy s kamarádkou? Tak se pojďte podívat: zde na e-shopu i v našem rozhlehlém domě nábytku ve Smiřicích nabízíme rohové sedací soupravy od českých a slovenských výrobců s dlouholetou tradicí, dobrou kvalitou, velkým výběrem i širokou paletu barev, velikostí, moření a látek. 

Postele z masivu Hradec Králové, značky Bedworld, Štach

13.7.2022

Toužíte po pohodlné posteli, která s vámi bude desítky let a stane se jednou z vašich nellepších kamarádek? Na našem eshopu i v domě nábytku ve Smiřicích u Hradce Králové máme k prohlídce a prodeji kvalitní postele z masivu. Širokou nabídku postelí i dvojpostelí značek Bedworld, Štach a mnoha dalších. Stačí se podívat zde online a ideálně se pak přijet podívat na živo a vybrat konkrétní kus.

1
4